Betoninės čerpės Monier-Brass

Betoninės stogo čerpės  Monier (Braas) turi daugiau nei 17 metų tradiciją Lenkijoje, dabar bendrovė yra didžiausia čerpių gamintoja mūsų šalyje. Bendrovė visada siekia, kad klientams siūlomas produktas būtų aukščiausios klasės. Vienas iš įrodymų gali būti novatoriškos technologijos cisar taikymas, kuri suteikia dar didesnį patvarumą, paviršiaus glotnumą ir estetinį vaizdą. Ypač pažymėtina yra trisluoksnė čerpės konstrukcija, kuri susideda iš atraminio sluoksnio, smulkiagrūdžio išlyginamojo sluoksnio ir lumino dangos. Bendrovės  Monier Brass produktai pasižymi geru kokybės ir kainos santykiu, o šios įmonės betoninės čerpės dažnai yra puiki alternatyva stogo čerpėms dėl sąlyginai mažos kainos.

Grįžti

Monier-Brass Bałtycka

Čerpės Bałtycka Cisar gaminamos naudojant technologiškai šiuolaikiškiausias gamybos linijas pasaulyje. Jos pavadinimas primena apie BRAAS patentuotą Cisar technologiją, kuri yra aukščiausios kokybės ir inovatyvumo simbolis betoninių čerpių tarpe. Unikali trisluoksnė struktūra, išskirtinis patvarumas, estetika ir kokybė, o taip pat padidintas atsparumas nešvarumų apnašoms – tai pagrindinės savybės, išskiriančios šį modelį. Jos yra puikiai klientams pažįstamos ir jų mėgiamos „dvigubos S” formos. Be to, čerpės Bałtycka Cisar suteikia aukščiausio laipsnio apsaugą net liūtinio lietaus atveju. Gamybos metu čerpės yra reguliariai testuojamos aerodinaminiame tunelyje.

Monier-Brass Bałtycka grafito
Bałtycka grafito
Monier-Brass Bałtycka kaštono
Bałtycka kaštono
Monier-Brass Bałtycka molio raudonumo
Bałtycka molio raudonumo

Kainoraštis produktų Monier-Brass jau nereikalingas!

Dabar gali apskaičiuoti savo stogo kainą per 10 min ir visiškai nemokamai!
Mūsų kalkuliatorius tai paprastas ir nemokamas įrankis, kuriuo pagalba galite pasidaryti savo stogo samata.

Rozpocznij wycenę

Monier-Brass Celtycka

Čerpė Celtycka Lumino turi švelniai suapvalintą briauną, o jos forma yra harmoninga ir simetriškai banguota. Jos gamybai naudojamas natūralios medžiagos, gaunamos daugiausiai iš vietinių resursų. Polimerų-akrilo danga LUMINO bei visos masės pigmentacija – tai inovaciniai sprendimai, užtikrinantys aukštą darbo estetiką ir spalvos patvarumą. Tokiu būdu gautas paviršius yra intensyvios spalvos ir žvilgus. Tokią puikią išvaizdą čerpės išsaugo ilgus metus. Be to, danga LUMINO padidina čerpių atsparumą nešvarumų apnašoms. Firmos BRAAS čerpės Celtycka Lumino jau daug metų yra vienas noriausiai įsigyjamų modelių.

Monier-Brass Celtycka grafito
Celtycka grafito
Monier-Brass Celtycka juoda
Celtycka juoda
Monier-Brass Celtycka molio raudonumo
Celtycka molio raudonumo
Monier-Brass Celtycka ruda
Celtycka ruda
Monier-Brass Celtycka tamsiai raudona
Celtycka tamsiai raudona

Monier-Brass Romańska

Firmos BRAAS čerpė Romańska yra gaminama pagal Cisar technologiją. Šios čerpės yra visiškai naujas standartas stogo dangų rinkoje - visa tai dėl šiuolaikiškiausių sprendimų, naudojamų gamybos procese. Trisluoksnė technologija Cisar suteikia čerpei didelį atsparumą, estetiką ir paviršiaus glotnumą. Būtent glotnus paviršius neleidžia užsilaikyti nešvarumams ir padidina atsparumą apnašoms bei samanojimui. Tokių čerpių danga atspari kenksmingam atmosferos veiksnių ir UV spindulių poveikiui.

Monier-Brass Romańska grafito
Romańska grafito
Monier-Brass Romańska kaštono
Romańska kaštono
Monier-Brass Romańska molio raudonumo
Romańska molio raudonumo

Monier-Brass Tegalit

Čerpėse Tegalit Cisar sujungti profiliuotų užkaitinių čerpių privalumai ir estetinis efektas, kurį suteikia plokšti paviršiai. Šoniniai užraktai užtikrina didesnį sandarumą nei tradicinės plokščios žvyninės čerpės. Gamybos metu čerpės yra reguliariai testuojamos aerodinaminiame tunelyje. Dėl sutankintos betono masės neįgeria drėgmės (vandens lašų ar rasos). Tai taip pat apsaugo nuo šalčio sukeliamų pažeidimų rizikos; tuo pat metu čerpės išlieka visiškai atsparios ugnies poveikiui. Be to, jos puikiai izoliuoja garsą.

Monier-Brass Tegalit cisar tamsiai pilka
Tegalit cisar tamsiai pilka
Monier-Brass Tegalit grafito
Tegalit grafito
Monier-Brass Tegalit molio raudonumo
Tegalit molio raudonumo


Kainininkas produktų Monier-Brass jau nereikalingas!

Dabar gali apskaičiuoti savo stogo kainą per 10 min ir visiškai nemokamai!
Mūsų kalkuliatorius tai paprastas ir nemokamas įrankis, kuriuo pagalba galite pasidaryti savo stogo samata.

Koszt dachu
Rozpocznij wycenę
Sugrįžti