Keraminės čerpės Roben

Firmos RÖBEN ištakos siekia dar XIX amžių. 1855 metais August’as Lauw fryzų mieste Bockhorne įkūrė pirmąją iš aštuonių plytinių, kurių populiarumas netrukus jį apdovanojo „Plytų karaliaus” titulu. 1900 metais Bernhard’as Friedrich’as Röben’as išsinuomojo iš August’o Lauw, savo uošvio, plytinę, veikusią Zetel – Schweinebrück vietovėje, kur ir pradidėjo firmos RÖBEN istorija.

Praėjus 20 metų, Friedricho sūnus Wilhelm’as August’as Röben’as perėmė firmos vadovavimą. Sėkmė Vokietijos rinkoje paskatino jaunąjį investuotoją plėsti savo veiklą už šalies ribų. JAV Šiaurės Karolinos valstijoje veikusių įmonių, gaminusių klinkerio plytas "Triangle Brick", perėmimas buvo pirmoji Wilhelmo užsienio investicija. 1989 metais firmos vairą perėmė Wilhelm’as Renke Röben’as – jau penktosios Röben’ų kartos atstovas. Po dvejų metų jis ėmė vadovauti naujai klinkerio gamyklai Merry Oaks’e (JAV). 1995-ieji – tai  tolesnių investicijų metas – molio klodų turtingose Środa Śląska (Lenkija) apylinkėse įkuriama klinkerio gamykla ir dvi čerpinės.

Šiuo metu firma valdo gamybos įmones Europoje ir Jungtinėse Valstijose, tiekdama daugiau kaip 1500 medžiagų, priklausančių atskiriems segmentams. Didesnė kaip dviejų šimtmečių patirtis ir aukšta kokybė iškėlė firmą RÖBEN į pirmutines statybinės keramikos gamintojų gretas. RÖBEN asortimentas labai vertinamas klientų dėl gaminių dizaino įvairovės ir turtingos koloristikos – tai patvirtina gausūs prizai ir apdovanojimai.

Grįžti

Roben Bornholm

BORNHOLM yra užkaitinės čerpės, vienos iš labiausiai tradicinių -„S” – formos. Kitaip dar vadinamos olandiškosiomis. Pasižymi patvarumu, atsparumu šalčiui, maža įgertimi ir atsparumu nešvarumų apnašoms. Čerpės BORNHOLM – tai puikus pasirinkimas, jeigu Jums rūpi tradicinė stogo danga, žadinanti asociacijas su šiltesnių pietinių kraštų pastatais.

Roben Bornholm glazura czarnobrązowa
Bornholm glazura czarnobrązowa
Roben Bornholm kaštono angobuota
Bornholm kaštono angobuota
Roben Bornholm molio raudonumo natūrali
Bornholm molio raudonumo natūrali
Roben Bornholm vario raudona angobuota
Bornholm vario raudona angobuota

Kainoraštis produktų Roben jau nereikalingas!

Dabar gali apskaičiuoti savo stogo kainą per 10 min ir visiškai nemokamai!
Mūsų kalkuliatorius tai paprastas ir nemokamas įrankis, kuriuo pagalba galite pasidaryti savo stogo samata.

Rozpocznij wycenę

Roben Monza Plus

Banguotoji čerpė Monza Plus yra nestandartinio dydžio, didesnė nei kitos čerpės. Todėl vienam stogo kvadratiniam metrui uždengti tereikia nepilnų 10 vienetų Monza Plus čerpių. Taip pat stogo karkasui reikia mažiau medinių grebėstų. Tai reiškia nemažą ekonomiją ne tik statybos investuotojui, bei ir stogą įrengiančiam rangovui. Čerpės Plus garantuoja mažiausią tarp rinkoje esančių keraminių čerpių stogo šlaito apkrovą (nepilnus 38 kg vienam kv. metrui).

Roben Monza Plus antracito angobuota
Monza Plus antracito angobuota
Roben Monza Plus glazura czarnobrązowa
Monza Plus glazura czarnobrązowa
Roben Monza Plus trentino angobuota
Monza Plus trentino angobuota
Roben Monza Plus vario raudona angobuota
Monza Plus vario raudona angobuota

Roben Piemont

Banguotoji čerpė Piemont - sveikos ir natūralios statybos garantas. Puikias ekologiškas sąlygas po šiuo ventiliuojamu stogu užtikrina izoliacinis oro sluoksnis. Iš šių čerpių įrengta danga yra patvari, atspari šalčiui, neįgerianti vandens ir atspari nešvarumams. Čerpės Piemont – tai sveikas pasirinkimas. Prisiminkite vaikiškų knygelių paveikslėliuose pavaizduotus raudonstogius namelius –šį svajingą efektą Jums padės pasiekti čerpės Piemont. Minimalus stogo nuolydis yra 22 laipsniai.

Roben Piemont antracito angobuota
Piemont antracito angobuota
Roben Piemont juodai ruda glazūruota
Piemont juodai ruda glazūruota
Roben Piemont kaimiška angobuota
Piemont kaimiška angobuota
Roben Piemont kaštono angobuota
Piemont kaštono angobuota
Roben Piemont ruda angobuota
Piemont ruda angobuota
Roben Piemont rudens lapo angobuota
Piemont rudens lapo angobuota
Roben Piemont vario raudona angobuota
Piemont vario raudona angobuota


Kainininkas produktų Roben jau nereikalingas!

Dabar gali apskaičiuoti savo stogo kainą per 10 min ir visiškai nemokamai!
Mūsų kalkuliatorius tai paprastas ir nemokamas įrankis, kuriuo pagalba galite pasidaryti savo stogo samata.

Koszt dachu
Rozpocznij wycenę
Sugrįžti