Stogosamata.lt - sužinokite, ką mes veikiame

Portalas stogosamata.lt yra novatoriškas ir nemokamas įrankis, suteikiantis galimybę profesionaliai apskaičiuoti Jūsų namo stogo dangai reikiamų elementų komplekto kainą. Pilnas stogo įvertinimas, kuriam atlikti Jums neprireiks daugiau kaip 10 minučių, visuomet bus pagrįstas esamu metu galiojančiomis kainomis ir leis Jums palyginti stogo dangų iš 38 skirtingų čerpių modelių kainas. Remdamiesi šiuo įvertinimu galite priimti apgalvotą sprendimą dėl čerpių ir kito asortimento, tokio kaip stoglangiai, plėvelė ar stoglatakiai, pasirinkimo. Turėdami galimybę matyti pilną sąnaudų suvestinę ir pluoštą informacijos apie atskiras dangos versija, esate pajėgūs savarankiškai išsirinkti geriausiai Jūsų stogui tinkančią dangą.

Glaudžiai bendradarbiaujame su kitomis įmonėmis – pirmaujančiais stogo dangų pardavėjais, turinčių 10 metų patirtį šioje rinkoje. Prekėmis apsirūpindama tiesiogiai iš gamintojų, savo klientams galime pasiūlyti gausų ir konkurencingą stogo sistemų asortimentą.

Bendradarbiavimas su daugybę įmonių užtikrina Stogosamata portalui galimybę pateikti savo vartotojams gerus pasiūlymus čerpėms ir kitam asortimentui įsigyti, apimančius, be viso kito, pluoštą atitinkamos informacijos, esamu metu galiojančias kainas bei dideles nuolaidas. Mūsų konsultantai visada pasirengę padėti Jums išsirinkti savo svajonių namo stogą.

Kaip veikia stogo samatos skaičiavimai