Privatumo politika

Portalas Stogosamata.lt gerbia savo naudotojų privatumą. Atidžiai perskaitykite žemiau pateiktą informaciją, kad geriau susipažintumėte su mūsų privatumo politika.

Autorių teisės ir teisinės išlygos

  • Informacija, pateikiama portale Stogosamata.lt, yra gaunama iš laisvai prieinamų šaltinių arba trečiųjų šalių, turinčių teisę suteikti tokią informaciją. Stogosamata.lt deda visas pastangas, kad ši informacija būtų tikroviška ir aktuali, tačiau neprisiima atsakomybės už ją, kadangi neturi galimybės patikrinti jos tikslumo, tikroviškumo, naujumo ir išsamumo.

  • Visa medžiaga, skelbiama portale Stogosamata.lt, yra nemokama. Naudotojai ir portalo kolektyvas neatsako už jokią žalą, atsiradusią dėl šios medžiagos naudojimo. Portalas Stogosamata.lt pasilieka galimybę redaguoti ir šalinti bet kokį naudotojų įvestą turinį, o taip pat užblokuoti arba panaikinti portalo Stogosamata.lt taisykles pažeidžiančių naudotojų paskyras.

Asmens duomenų kaupimas

  • Registruojantis portale Stogosamata.lt prašome nurodyti vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefoną ir gyvenamąją vietovę. Stogosamata.lt naudotojų asmens duomenis tvarko laikydamasi galiojančių teisės aktų.

  • Asmens duomenys yra laikomi saugiai, kitiems interneto naudotojams nepasiekiamu būdu. El. pašto adresai yra įtraukiami į mūsų el. pašto bazę. El. pašto adresus (bei retkarčiais telefonų numerius) naudojame tikslu informuoti naudotojus apie esminius pasikeitimus portale, kainų atnaujinimą, nuolaidas ir akcijas bei techninius pranešimus. Nesiunčiame brukalų ir el. laiškų, tiesiogiai nesusijusių su portalo Stogosamata.lt veikla. Neparduodame savo naudotojų asmens duomenų kitiems subjektams.

  • Asmens duomenys, t .y., vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir gyvenamoji vietovė, yra perduodami bendrovei, kurios buveinės adresas: Gabijos 32, Vilnius, tam, kad būtų suteikta techninė pagalba stogo įvertinimo klausimu bei parengtas vardinis pasiūlymas stogo dangos įsigijimui.

  • Naudojimosi portalu Stogosamata.lt metu mūsų serveris automatiškai registruoja informaciją, kurią naudotojo naršyklė siunčia mums portalo peržiūros metu. Serverio žurnalai gali kaupti tokią informaciją kaip: tinklo užklausa, IP adresas, naršyklės tipas, naršyklės kalba, užklausos išsiuntimo data ir laikas.

Slapukų failai

  • Slapukų failai – tai maži tekstiniai failai, naudojami tam tikrai informacijai įrašyti Jūsų kompiuteryje. Šie failai nekenkia nei Jums, nei Jūsų kompiuteriui ar jo duomenims, todėl rekomenduojame įjungti jų palaikymą naršyklėse. Prisijungimo portale Stogosamata.lt funkcija reikalauja, kad slapukų palaikymas būtų įjungtas. Slapukų naudojimas pagerina mūsų paslaugų kokybę ir padidina naudotojų komfortą, kadangi įsimena jų preferencijas ir judėjimo mūsų portalo puslapiuose būdą.