1
2
Matmenys
3
Izoliacija
4
Stoglangiai
5
Stogloviai
Įvertinimas

Vertinimo procesas: Įvadas

Čerpių stogo kainos apskaičiavimas neabejotinai yra komplikuota užduotis. Be gero visų stogdengystės srities aspektų žinojimo privatus statytojas nėra pajėgus savarankiškai atlikti patikimą stogo įvertinimą. Šis įrankis leis Jums tiksliai apskaičiuoti bendrą kainą visoms Jūsų stogo konfigūracijoms ir padės nuspręsti, kuri danga bus tinkamiausia. Skaičiuoklė yra visiškai nemokama.

Kaip vyksta čerpių stogo kainos įvertinimas

Įvertinimo procesas trunka apie 10 minučių ir yra sudarytas iš 5 žingsnių:

Koszt dachu
Rozpocznij wycenę

Kaip atrodo įvertinimo rezultatas?

Atlikus visus žingsnius bus automatiškai apskaičiuota tiksli Jūsų stogo kaina, pagrįsta tuo metu galiojančiomis kainomis. Gausite profesionalų savo stogo įvertinimą keliasdešimčiai skirtingų dangos rūšių. Turėsite galimybę pasirinkti konkretų čerpių modelį/formą, jų spalvą ir apdailos tipą. Įvertinimo detalizaciją sudarys sąrašas, kuriame bus išvardinti visi Jūsų stogo sudedamieji elementai kartu su gaminių nuotraukomis, vieneto kainomis ir suteiktomis nuolaidomis.

Apgalvotas pasirinkimas

Galutinis įvertinimas puikiai iliustruoja, kaip yra formuojama viso čerpėmis dengto stogo kaina, priklausomai nuo pasirinkto produkto. Bet kuriuo metu galite grįžti į ankstesnius žingsnius ir pakeisti įvestas reikšmes arba pridėti/pašalinti kai kuriuos elementus. Kiekvienas pakeitimas inicijuoja galutinės kainos atnaujinimą. Gaunate galimybę lyginti ir apgalvotai sukomplektuoti savo stogo sandarą.

Galimybė įsigyti stogo dangą

Išanalizavę visas galimybes ir palyginę kainas galėsite susisiekti su mūsų konsultantu. Įvertinimas bei pokalbis su konsultantu yra visiškai nemokami. Pardavėjas patikrins Jūsų įvestus stogo parametrus, suteiks konsultacijas, rekomendacijas ir supažindins su smulkesnėmis stogo elementų įsigijimo firmoje sąlygomis.

Jūsų ankstesnių įvertinimų sąrašas

Panašu, kad jau esate naudojęsi portalo Stogosamata.lt paslaugomis. Žemiau pateikiame Jūsų anksčiau atliktų įvertinimų sąrašą. Norėdami tęsti arba peržiūrėti įvertinimą spauskite mygtuką "Rodyti" prie konkretaus įvertinimo.

Rozpocznij wycenę